Acil Anons Sistemleri

 Acil Anons Sistemleri

Büyük merkezlerde özellikle alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, süper marketler ve büyük ofisler gibi yerlerde genellikle bir afet durumunda veya acil durumda uyarıların yapılması özellikle toplum için ve güvenlik için oldukça önemli olmaktadır. Acil anons sistemleri genel olarak bu tarz durumların yaşandığı sıralarda uyarı ve ikaz hizmeti vermektedir. Tahliye ve uyarı durumlarında güvenli bir şekilde insanların dışarıya çıkartılması ve panik olmamalarını sağlayarak ortamdan uzaklaştırılmaları önemlidir. Çağrı istasyonu ve merkezi bir yerden yönetilen bu anons sistemi sayesinde tek bir kanaldan hareket edilerek büyük bir alanın güvenliği rahat bir şekilde sağlanmaktadır.

Sistemlerin kullanacağı yerin büyüklüğü de sistem kurulumunda önemli olmaktadır. Yerin akustik yapısı ve zon sayıları da önemli bir etken olmaktadır. Anons sistemleri ayrıca ortamda çalınan ambiyans müziklerini de kapsamaktadır. Arka plan müzikleri sayesinde özellikle AVM gibi büyük alıveriş merkezlerinde iyi bir müşteri ve mağaza deneyimi yaşatmak müzik ile birlikte etkili olmaktadır. Anons yapılmadığı durumlarda müzik çalınarak müzik yayını yapılmaya devam edilmektedir. Anons yapılmak istendiği takdirde istasyon üzerinden anons yapılacak yer seçiliyor ve oraya anons yapılması sağlanıyor. Böylelikle genel ve özel olarak iki tür anons sistemi oluşmaktadır. Anons bitene kadar da tuşa basılı tutuluyor ve açık unutma gibi bir çok problem de ortadan kalkmış oluyor. Gizem Elektrik Ümraniye elektrik bu sistemlerin kurulumundan itibaren her türlü desteği sağlayarak 17 yıllık deneyimin de getirdiği tecrübeyle çalışarak başarılı bir şekilde acil anons sistemlerinin kurulumu gerçekleştirmektedir.

Uzman kadro ve kalitenin birleşmesiyle oluşturulan hizmetlerin en iyisi olduğuna inanan Gizem Elektrik, kalite standartlarına ve proje yönetimine dikkat eden yapısı ile çalışmalarını titizlikle ve özenle yürütmektedir. İşçi sağlığı ve güvenliği birinci prensiplerden olmakta ve tüm çalışanların ve işçilerin güvenliği firma için birinci prensip olmaktadır. Acil uyarı ve anons sistemleri ile birlikte tüm yapıların özellikle güvenlik anlamında da sıkıntılarına çözüm getiren firmamız, tüm uluslararası güvenlik standartlarını dikkate alarak önemli hizmetleri vermekte ve anlaşılır, konforlu ve rahat bir kullanımla birlikte müşterilerine sunmaktadır.

Hemen Ara
Navigasyon